Paragraph View Mode (2.0.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja

en: Manage display
lt: Laukelių atvaizdavimas
