Paragraph View Mode (2.0.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
