Paragraph View Mode (2.0.1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Manage display
bo: མངོན་སྟོན་དོ་དམ
