Paragraph View Mode (2.0.2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Manage display
eo: Agordu vidigilon

en: View mode
eo: Vidoreĝimo
