Paragraph View Mode (2.0.2) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
es: Activado

en: Label
es: Etiqueta

en: Default
es: Por defecto

en: Widget settings
es: Configuración de Widget

en: Default value
es: Valor predeterminado

en: About
es: Acerca de

en: Uses
es: Usos

en: Manage display
es: Gestionar presentación

en: View mode
es: Modo de vista
