Paragraph View Mode (2.0.2) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
sr: Укључено

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: View mode
sr: Врста приказа
