Paragraph View Mode (2.0.2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Default value
ta: இயல்பான மதிப்பு

en: About
ta: பற்றி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது

en: View mode
ta: பார்க்கும் முறை
