Paragraph View Mode (2.0.2) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش

en: Manage display
ug: كۆرسىتىش ئۇسۇلى
