Paragraph View Mode (2.0.2) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Label
uk: Мітка

en: Default
uk: Базово

en: Widget settings
uk: Налаштування віджета

en: Default value
uk: Базове значення

en: About
uk: Про модуль

en: Uses
uk: Використання

en: Manage display
uk: Керувати відображенням

en: View mode
uk: Режим перегляду

en: Paragraphs
uk: Абзаци
