Paragraph View Mode (2.0.2) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
ur: فعال

en: Label
ur: عنوان

en: Default
ur: طے شدہ

en: Default value
ur: طے شدہ قدر

en: View mode
ur: دیکھنے کے موڈ
