Paragraph View Mode (2.0.3) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
ar: مفعل

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: Manage display
ar: تسيير العرض

en: View mode
ar: نمط المشاهدة
