Paragraph View Mode (2.0.3) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Default
az: Susmaya görə

en: Default value
az: Standart qiymət

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Manage display
az: Ekranı idarə edin
