Paragraph View Mode (2.0.3) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Label
da: Etiket

en: Default
da: Standard

en: Widget settings
da: Indstillinger for CAPTCHA

en: Default value
da: Standardværdi

en: About
da: Om

en: Uses
da: Bruger

en: Manage display
da: Håndtér visning
