Paragraph View Mode (2.0.3) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Manage display
el: Διαχείριση εμφάνισης

en: View mode
el: Τρόπος προβολής
