Paragraph View Mode (2.0.3) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Widget settings
eu: Widget ezarpenak

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Manage display
eu: Aurkezpena kudeatu
