Paragraph View Mode (2.0.3) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Label
hi: लेबल

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Default value
hi: डिफ़ॉल्ट मूल्य

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग

en: View mode
hi: दृश्य प्रणाली
