Paragraph View Mode (2.0.3) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Uses
hy: Օգտագործում

en: Manage display
hy: Կառավարել ցուցադրումը

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ
