Paragraph View Mode (2.0.3) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้

en: Manage display
th: จัดการการแสดงผล

en: View mode
th: โหมดของวิว
