Paragraph View Mode (2.0.4) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
ro: Activat

en: Label
ro: Etichetă

en: Default
ro: Implicit

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Folosește

en: Manage display
ro: Gestionați afișajul

en: View mode
ro: Mod de vizualizare
