Paragraph View Mode (2.0.2) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
am: ንቁ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Default
am: ነባሪ

en: Default value
am: ነባሪ እሴት

en: View mode
am: የእይታ ሁኔታ
