Paragraph View Mode (2.0.4) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य

en: View mode
mr: दृश्य प्रस्थिती
