Paragraph View Mode (2.0.3) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान

en: About
ne: बारेमा

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
