Paragraph View Mode (3.1.0) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Default
de: Standard

en: Widget settings
de: Steuerelementeinstellungen

en: Default value
de: Standardwert

en: About
de: Über

en: Uses
de: Verwendungszwecke

en: Manage display
de: Anzeige verwalten

en: View mode
de: Ansichtsmodus

en: Paragraphs
de: Seitenabschnitte

en: Bind with the form mode
de: An Formularmodus binden
