Paragraph View Mode (3.1.1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Default
ca: Per defecte

en: Widget settings
ca: Paràmetres de l'enginy

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos

en: Manage display
ca: Gestiona la presentació

en: View mode
ca: Mode de visualització
