Paragraph View Mode (3.1.1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Default
oc: Per defaut

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges

en: Manage display
oc: Gerir l'afichatge

en: View mode
oc: Mòde de visualizacion
