Paragraph View Mode (3.1.1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Default
pt: Por defeito

en: Default value
pt: Valor predefinido

en: About
pt: Sobre

en: Uses
pt: Usos

en: Manage display
pt: Gerir exibição

en: View mode
pt: Modo de visualização
