Paragraph View Mode (3.1.2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Default
gl: Predeterminado

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos

en: Manage display
gl: Xestionar a visualización

en: View mode
gl: Modo de vista
