Paragraph View Mode (3.1.2) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Default
id: Bawaan

en: Default value
id: Nilai bawaan

en: About
id: Tentang

en: Uses
id: Penggunaan

en: Manage display
id: Kelola tampilan

en: View mode
id: Modus tampilan
