Paragraph View Mode (3.1.3) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ

en: Manage display
km: គ្រប់​គ្រង​ការ​បង្ហាញ
