Paragraph View Mode (3.1.4) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Widget settings
fa: تنظیمات ابزارک

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: Manage display
fa: اداره نمایش

en: View mode
fa: نحوه نمایش
