Paragraph View Mode (3.1.4) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים

en: Manage display
he: ניהול תצוגה

en: View mode
he: מצב תצוגה
