Paragraph View Mode (3.1.4) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Default
ru: По умолчанию

en: Widget settings
ru: Настройки виджета

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: About
ru: Информация

en: Uses
ru: Использование

en: Manage display
ru: Управление отображением

en: View mode
ru: Режим просмотра

en: Paragraphs
ru: Параграфы
