Paragraph View Mode (3.1.4) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Default
tr: Varsayılan

en: Widget settings
tr: Arayüz nesnesi (widget) ayarları

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım

en: Manage display
tr: Görünümü yönet

en: View mode
tr: Görünüm kipi
