Paragraph View Mode (3.1.5) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు

en: View mode
te: వీక్షణ పద్ధతి
