Paragraph View Mode (3.2.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Default
fr: Par défaut

en: Widget settings
fr: Paramètres du widget

en: Default value
fr: Valeur par défaut

en: About
fr: À propos

en: Uses
fr: Utilisations

en: Manage display
fr: Gérer l'affichage

en: View mode
fr: Mode d'affichage
