Paragraph View Mode (3.2.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto

en: Manage display
lv: Pārvaldīt attēlojumu

en: View mode
lv: Skata režīms
