Paragraph View Mode (3.2.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Default
sv: Förvald

en: Widget settings
sv: Inställningar för widget

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: About
sv: Om

en: Uses
sv: Använder

en: Manage display
sv: Hantera visning

en: View mode
sv: Visningsläge

en: Paragraphs
sv: Paragrafer
