Paragraph View Mode (8.x-1.5) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Default
nl: Standaard

en: Widget settings
nl: Widget instellingen

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Manage display
nl: Weergave beheren

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: Paragraphs
nl: Paragrafen
