Paragraph View Mode (8.x-1.5) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Default
pt: Padrão

en: Widget settings
pt: Configurações do widget

en: Default value
pt: Valor padrão

en: About
pt: Sobre

en: Uses
pt: Usos

en: Manage display
pt: Gerenciar exibição

en: View mode
pt: Modo de exibição

en: Paragraphs
pt: Parágrafos

en: Available view modes
pt: Modos de visualização disponíveis
