Paragraphs (8.x-1.10) - en to be translation catalogue (58 entries)

en: Images
be: Малюнкі

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Type
be: Тып

en: Closed
be: Зачынена

en: List
be: Спіс

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: Enabled
be: Уключана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Weight
be: Вага

en: Image
be: Малюнак

en: Label
be: Подпіс

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Summary
be: Падсумаванне

en: Open
be: Адкрыць

en: View
be: Праглядзець

en: Text
be: Тэкст

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: All
be: Усе

en: Page
be: Старонка

en: Published
be: Апублікавана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Revisions
be: Версіі

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Authored on
be: Дата:

en: French
be: Французская

en: Select list
be: Выпадаючы спіс

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: Revision
be: Версія

en: Duplicate
be: Дубліраваць

en: Revision of %title from %date
be: Вэрсыя %title ад %date

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Apply
be: Ужыць

en: Select
be: Выбраць

en: Language code
be: Код мовы

en: Restore
be: Аднавіць

en: German
be: Нямецкая

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб

en: Add @type
be: Дадаць @type

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: Copy of the revision from %date.
be: Дуплікат версіі з %date.

en: Revision log message
be: Перагляд log-паведамлення

en: Collapse
be: Згарнуць

en: Weight for row @number
be: Вага для радка @number

en: @name field is required.
be: @name поле патрабаванае.

en: Default translation
be: Прадвызначаны пераклад

en: Revision user
be: Карыстальнік версіі

en: The time that the current revision was created.
be: Час калі бягучая версія была створаная.

en: The user ID of the author of the current revision.
be: Ідэнтыфікатар аўтара бягучай версіі.

en: Revision create time
be: Час стварэння версіі
