Paragraphs (8.x-1.10) - en to bo translation catalogue (56 entries)

en: Images
bo: པར་རིས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Type
bo: རིགས

en: Closed
bo: ཁ་བརྒྱབ་ཟིན

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: None
bo: མེད།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Image
bo: པར་རིས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: Open
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: All
bo: ཡོངས

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Revisions
bo: བསྒྱུར་བཅོས་པར་གཞི

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: French
bo: ཧྥ་རན་སེའི་སྐད།

en: Select list
bo: མིང་ཐོ་གདམ་པ

en: Revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: Revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Revision of %title from %date
bo: ཚེས་གྲངས་%date་ཐོག་%title་ཡི་བསྒྱུར་བཅོས་པར་གཞི

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Language code
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Add @type
bo: @type་ཁ་སྣོན

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Copy of the revision from %date.
bo: %date་ཡི་བསྒྱུར་བཟོས་འདྲ་བཤུ་བྱེད་པ།

en: Revision log message
bo: བསྒྱུར་བཅོས་བྱས་པའི་ཟིན་ཐོ

en: Collapse
bo: ཚུར་བསྡུ

en: Weight for row @number
bo: ཕྲེང་@number་ཡི་ལྗིད་ཚད

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
