Paragraphs (8.x-1.10) - en to sk translation catalogue (77 entries)

en: Images
sk: Obrázky

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Type
sk: Typ

en: Closed
sk: Uzavreté

en: List
sk: Zoznam

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Enabled
sk: Povolené

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: Weight
sk: Váha

en: Image
sk: Obrázok

en: Label
sk: Označenie

en: Preview
sk: Náhľad

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Open
sk: Otvorené

en: Icon
sk: Ikona

en: View
sk: Zobraziť

en: User
sk: Používateľ

en: All
sk: Všetky

en: Page
sk: Strana

en: Published
sk: Zverejnené

en: Revisions
sk: Revízie

en: Authored by
sk: Autor

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: French
sk: Francúzština

en: Select list
sk: Výberové pole

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Revision
sk: Revízia

en: Duplicate
sk: Duplikovať

en: Changed
sk: Zmenené

en: Revision of %title from %date
sk: Revízia %title z %date

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Apply
sk: Použiť

en: Select
sk: Zvoľte

en: Plugins
sk: Zásuvné moduly

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Restore
sk: Obnoviť

en: Offset
sk: Ofset

en: German
sk: Nemčina

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: About
sk: Informácie o

en: Add @type
sk: Pridať @type

en: Uses
sk: Používa

en: Parent ID
sk: Nadradené ID

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: Title: @title
sk: Nadpis: @title

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Copy of the revision from %date.
sk: Kópia revízie z %date.

en: Current revision
sk: Aktuálna revízia

en: Revision log message
sk: Správa do záznamu revízií

en: Collapse
sk: Zbaliť

en: all languages
sk: všetky jazyky

en: Weight for row @number
sk: Váha riadku @number

en: Asc
sk: Vzostupne

en: @name field is required.
sk: Pole @name je požadované.

en: Revision user
sk: Používateľ revízie

en: Save and manage fields
sk: Uložiť a spravovať polia

en: The time that the current revision was created.
sk: Čas vytvorenia aktuálnej revízie.

en: The user ID of the author of the current revision.
sk: Používateľské ID autora aktuálnej revízie.

en: Editorial
sk: Editoriál

en: Basic HTML
sk: Základné HTML

en: Revision create time
sk: Čas vytvorenia revízie

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
sk: Archivované

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
sk: Návrh

[ctx: Workflow state label]
en: Published
sk: Publikované

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
sk: Archivovať

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
sk: Obnoviť do návrhu

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
sk: Obnoviť

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
sk: Vytvoriť nový návrh

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
sk: Publikovať
