Paragraphs (8.x-1.11) - en to az translation catalogue (54 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Closed
az: Bağlıdır

en: List
az: Siyahı

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Weight
az: Çəki

en: Image
az: Şəkil

en: Preview
az: Önizləmə

en: Summary
az: Xülasə

en: Open
az: Aç

en: Icon
az: İconka

en: View
az: Görünüş

en: Text
az: Mətn

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Select list
az: Siyahı seçin

en: Revert
az: Qaytarma

en: Revision
az: Reviziya

en: Duplicate
az: Dublikat

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Revision of %title from %date
az: %date %title yenidən baxılması

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Select
az: Seçin

en: Plugins
az: Pluqinlər

en: Language code
az: Dil kodu

en: Offset
az: Ofset

en: German
az: Alman

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: Add @type
az: @type əlavə edin

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Parent ID
az: Valideyn ID

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Copy of the revision from %date.
az: %date tarixindən düzəlişin surəti.

en: Current revision
az: Cari təftiş

en: Revision log message
az: Revizyon jurnalı mesajı
