Paragraphs (8.x-1.11) - en to lo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Text
lo: ຂໍ້ຄວາມ
