Paragraphs (8.x-1.11) - en to mg translation catalogue (11 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: Closed
mg: Mihidy

en: List
mg: Lisitra

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: User
mg: Mpampiasa

en: Filter
mg: Sivana
