Paragraphs (8.x-1.12) - en to bg translation catalogue (40 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Closed
bg: Закрито

en: List
bg: Списък

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Enabled
bg: Активиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: None
bg: Не

en: Weight
bg: Тегло

en: Image
bg: Снимка

en: Label
bg: Заглавие

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Summary
bg: Обзор

en: Open
bg: Отвори

en: View
bg: Прегледай

en: Text
bg: Текст

en: User
bg: Потребител

en: All
bg: Всички

en: Page
bg: Страница

en: Published
bg: Публикувано

en: Filter
bg: Филтър

en: Revisions
bg: Редакции

en: Authored by
bg: Написано от

en: Authored on
bg: Написано на

en: French
bg: Френски

en: Select list
bg: Избор от списък

en: Revert
bg: Връщане

en: Revision
bg: Редакция

en: Revision of %title from %date
bg: Редакция на %title от %date

en: Apply
bg: Търси

en: Select
bg: Избери

en: Language code
bg: Код на език

en: Restore
bg: Възстанови

en: German
bg: Немски

en: Copy of the revision from %date.
bg: Копие на редакцията от %date.
