Paragraphs (8.x-1.12) - en to os translation catalogue (20 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Closed
os: Æхгæд

en: List
os: Номхыгъд

en: Remove
os: Схаф

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Enabled
os: Иу у

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: None
os: Нæйы

en: Weight
os: Уæз

en: Image
os: Сурæт

en: Label
os: Нысан

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Summary
os: Иумиагæй

en: Open
os: Конд у

en: View
os: Фенд
