Paragraphs (8.x-1.12) - en to ug translation catalogue (38 entries)

en: Images
ug: رەسىملەر

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: Closed
ug: يىپىش

en: List
ug: تىزىملىك

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: None
ug: يوق

en: Image
ug: سۈرەت

en: Label
ug: بەلگە

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: Open
ug: ئىچىشى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Text
ug: تېكىست

en: All
ug: ھەممە

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Revisions
ug: ئالدىنقى

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: French
ug: فرانسۇز تىلى

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: Revision
ug: ئۆزگەرتىلمە نەشرى

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Plugins
ug: قىستۇرمىلار

en: Language code
ug: تىل كودى

en: Restore
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: German
ug: گرمانچە

en: Paragraph
ug: پاراگراف

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
