Paragraphs (8.x-1.13) - en to af translation catalogue (35 entries)

en: Images
af: Beelde

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Type
af: Tipe

en: Closed
af: Gesluit

en: List
af: Lys

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: Weight
af: Gewig

en: Image
af: Beeld

en: Preview
af: Voorskou

en: View
af: Wys

en: User
af: Gebruiker

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: Revisions
af: Weergawes

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Authored on
af: Geskep op

en: French
af: Frans

en: Revert
af: Rol terug

en: Revision
af: Weergawe

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Apply
af: Pas toe

en: Language code
af: Taalkode

en: German
af: Duits

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
