Paragraphs (8.x-1.13) - en to ca translation catalogue (97 entries)

en: Images
ca: Imatges

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Type
ca: Tipus

en: Closed
ca: Tancat

en: List
ca: Llistat

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: Weight
ca: Pes

en: Image
ca: Imatge

en: Label
ca: Etiqueta

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Summary
ca: Resum

en: Open
ca: Obert

en: Icon
ca: Icona

en: View
ca: Mostra

en: User
ca: Usuari

en: All
ca: Tot

en: Page
ca: Pàgina

en: Published
ca: Publicat

en: Filter
ca: Filtra

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: French
ca: Francès

en: Select list
ca: Llista de selecció

en: Buttons
ca: Botons

en: Revision
ca: Revisió

en: Duplicate
ca: Duplica

en: Changed
ca: Canviat

en: Revision of %title from %date
ca: Revisió de %title de %date

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Apply
ca: Aplica

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Plugins
ca: Connectors

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Parent type
ca: Tipus del pare

en: Restore
ca: Restaura

en: Offset
ca: Desplaçament

en: German
ca: Alemany

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: Add @type
ca: Afegeix @type

en: Collapse all
ca: Reduir tot

en: Uses
ca: Usos

en: Parent ID
ca: ID del pare

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: Title: @title
ca: Títol: @title

en: - All -
ca: - Tot -

en: Copy of the revision from %date.
ca: Còpia de la revisió de %date.

en: Current revision
ca: Revisió actual

en: Revision log message
ca: Missatge de registre de la revisió

en: Collapse
ca: Col·lapsa

en: all languages
ca: totes les llengües

en: Weight for row @number
ca: Pes de la fila @number

en: Master
ca: Mestre

en: @name field is required.
ca: El camp @name és obligatori.

en: Default translation
ca: Traducció predeterminada

en: Revision user
ca: Usuari de la revisió

en: Save and manage fields
ca: Desa i gestiona els camps

en: The time that the current revision was created.
ca: L'hora en què es va crear la revisió actual.

en: The user ID of the author of the current revision.
ca: L'ID d'usuari de l'autor de la revisió actual.

en: The log entry explaining the changes in this revision.
ca: L'entrada de registre que explica els canvis d'aquesta revisió.

en: Confirm removal
ca: Confirma l'eliminació

en: Paragraph types
ca: Tipus de Paragraph

en: Paragraph Title
ca: Títol del Paragraph

en: A flag indicating whether this is the default translation.
ca: Un indicador que marca si aquesta és la traducció predeterminada.

en: Revisions allow you to track differences between multiple versions of your content, and revert to older versions.
ca: Les revisions us permeten fer un seguiment de les diferències entre diverses versions del vostre contingut i tornar a versions anteriors.

en: Basic HTML
ca: HTML bàsic

en: Revision create time
ca: Data de creació de la revisió

en: Parent field name
ca: Nom del camp pare

en: No @title added yet.
ca: No s'ha afegit encara cap @title.

en:  to %type
ca:  a %type

en: Image + Text
ca: Imatge + Text

en: Text + Image
ca: Text + Imatge

en: Deleted @title: %type
ca: @title suprimit: %type

en: Drag & drop
ca: Arrossega i deixa anar

en: Edit all
ca: Edita tot

en: Edit All
ca: Edita tot

en: Add above
ca: Afegeix a sobre

en: Unlink from library
ca: Desenllaça de la biblioteca

en: Promote to library
ca: Promociona a la biblioteca

en: Collapse / Edit all
ca: Col·lapsa/Edita tot

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
ca: Arxivat

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
ca: Esborrany

[ctx: Workflow state label]
en: Published
ca: Publicat

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
ca: Arxiva

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
ca: Restaura com a esborrany

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
ca: Restaura

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
ca: Crea un nou esborrany

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
ca: Publica
